Open Positions:

Pozíció: Marketing Manager

Leírás:

Csatlakozz a FANNA csapathoz, ahol lehetőséged van kiemelkedő szakmai tapasztalatokat szerezni, és aktívan részt venni egy dinamikus, innovatív brand életében. Keressük a marketing manager munkatársunk, aki nem csak kreatív, a számokat is látja, és a közösségépítés terén is otthon érzi magát.

Hol?  Budapesten a FANNA irodában: 1073 Budapest, Kertész utca 41.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • A FANNA egy olyan vállalat, ahol az innováció és kreativitás kiemelt szerepet kap. Itt lehetőséged lesz kreatív ötleteidet valóra váltani és résztvenni újító projektekben.
  • Hiszünk a folyamatos fejlődésben és tanulásban. A FANNA-nál számos lehetőség vár rád a szakmai és személyes fejlődés terén
  • Lelkes és összetartó csapat, ahol az együttműködés és támogatás alapvető érték
  • A FANNA alapértékei közé tartozik a nők támogatása, elfogadás, önbizalom építés, magas minőségű termékek valamint a környezettudatos szemléletmód
  • Versenyképes fizetés, bejelentett munkaviszony
  • Modern és inspiráló belvárosi iroda és showroom
  • A FANNA termékeire vonatkozó exkluzív munkavállalói kedvezményt biztosítunk

Feladatok:

  • Havi marketing kampány tervezés

  • Kampányzáró riport

  • Tartalomtervezés és készítés

  • Közösségi média kezelés

  • Influencer kampányok

  • PPC hirdetések managelése

  • Együttműködések szervezése

  • Eseményszervezés

  • PR megjelenések szervezése

Elvárások:

  • Tapasztalat online marketing kampányokban

  • Influencer marketing ismerete

  • Kiemelkedő szervezőkészség és kommunikáció

  • Önálló proaktív munkavégzés, hatékony időmanagement

  • Pozitivitás, megoldás fókusz

  • Dobozon kívüli kreatív és innovatív gondolkodás

  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Amennyiben szeretnél részese lenni egy olyan csapatnak, ahol a proaktivitás, kreativitás, nők támogatása, magas minőségű termékek valamint a környezettudatos szemléletmód és közösségépítés kiemelt szerepet kap, küldd el önéletrajzodat és bemutatkozó videódat a fanny@fannapolewear.com címre a "MarketingManager" tárggyal, vagy jelentkezz az alábbi linken: